Apartament B3

Fiecare apartament este compus din:
Dormitor cu pat matrimonial (200×160);
O camera de zi cu canapea extensibila, Smart TV, Safe Box;
Bucatarie complet utilata: Fierbator, Nespresso, Toaster, Frigider, Plita, vesela si tacamuri;
Baie proprie cu wc, dus si uscator de par;

Pentru disponibilitate și rezervări va rugam sa ne contactați.

Contact

Facilitati

Canapea extensibila
Smart TV
Safe box
Fierbator
Nesspreso
Toaster
Frigider
Plita electrica
Vesela si tacamuri
WC
Dus
Uscator de par

Baie

Dormitor

Dormitor

Bucatarie

Living

Living

Baie

Plan apartament B3

Availability

Selected Dates Available Room No Availability Last Room

PRETURI

Preturi pentru perioade diferite

Sun, 01 May 2022 Tue, 31 May 2022 Low rate price €60
Tue, 01 Jun 2021 Wed, 30 Jun 2021 Low rate price €70
Thu, 01 Jul 2021 Sat, 31 Jul 2021 €80
Sun, 01 Aug 2021 Tue, 31 Aug 2021 €80
Wed, 01 Sep 2021 Thu, 30 Sep 2021 Low rate price €70

Location

Your Reservation

Adults
Children 2-12 years old
Infant's 0-2 years old

Your price

80 / per room

Nikiti Weather

29°C

Humidity: 45%

Wind: 2.72m/s

Tue
30°C
Wed
31°C
Thu
27°C
Fri
27°C